BLOG

NEAKTIVITA – INFO

on
25.1.2016

Po dlouhé době zdravím všechny, kteří sem občas chtěli zabloudit a něco tu najít. Už jsem skoro měsíc nic nenapsal, ani nenatočil. Důvodem není to, že by mě to po tak krátké době přestalo bavit, důvod je ten, že jsem začal pracovat. Já vím, že tohle všechno byla volnočasová aktivita, každý nějakou má a vše stíhá. Jenže já jsem člověk sociálně založený a potřebuji kontakt s lidmi, jinak se mi v hlavě začnou dít nepěkný věci, spadnu do depky a budu prostě úplně mimo. Takže po práci trávím čas jinak, než psaním nebo natáčením a následným editováním videí. Ano máme tu i víkendy, jenže teď je plesová sezóna a já každý týden minimálně jeden mám a následující den jsem v deliriu. Určitě budu něco stíhat po večerech, jen si musím zvyknout na vstávání, protože jsem si teď tři čtvrtě roku spal jak chtěl a v noci jsem naprosto gumovej. Další problém je, že nemám žádné osvětlení, tudíž jsem mohl točit jen ve dne, ale teď když se vrátím domů, tak už je tma, takže s videi to budu muset vyřešit nějak jinak, protože to není úplně jednoduchý.

Takže doufám že mě tento výčet problémů alespoň částečně omlouvá. A jen co to půjde začnu sem hrnout obsah.

Ale když už jsem si našel chviličku sem něco napsat, tak tady ten poslední měsíc alespoň shrnu.

Už na začátku nového roku jsem si začal uvědomovat, co jsem ten minulý rok úplně posral, udělal za blbosti, kdy jsem se choval jako debil a neuvědomoval si co dělám. Mohlo mě to jen mrzet, ale život se jednou rozhodl spolupracovat a to co mě trápilo nejvíc mi bylo odpuštěno a dopadlo to lépe než jsem původně zamýšlel.

Další pro mě významná věc, která se v tomto měsíci odehrála, jak už jsem výše zmiňoval je to, že jsem začal pracovat. A to jako programátor ve firmě Jon.cz. K tomuto místu jsem přišel víceméně náhodou, ale asi jsem to přivolal, protože mohu dělat přesně to, co jsem dělat chtěl. Jsem v týmu, kde jsou dva jen o trochu starší kolegové, takže si tak nějak rozumíme. Byl jsem zapojen do rok a půl rozjetého projektu, takže jsem se ještě pořádně nerozkoukal, protože je toho docela dost, ale snažím se porozumět. A myslím si že se docela chytám. Vše mi tu vyhovuje a jsem spokojený.

Potom jsem udělal rozhodnutí do budoucnosti, i když do velice blízké. Rozhodl jsem se, že konečně začnu žít sám. Sice mi nic nechybí, jsem doma spokojený a ani tam nikomu nepřekážím, ani nikdo mě. Ale mám vnitřní potřebu a přijde mi, že je na čase abych se osamostatnil a staral se sám o sebe. Prostě chci otevřít novou kapitolu života. A doufám že to někdy na začátku léta uskutečním. Jen teď musím škudlit zlaťáky.

No a poslední, co se v tomto měsíci stalo je to, že jsem byl na víkend zapařit ve Špindlerově Mlýně, no k tomu vám asi víc neřeknu, zážitky jsou osobní a asi by vás to ani nebralo, řeknu jen že je to jinej svět a jiný lidi se kterýma bych chtěl pařit furt a všude. V nejbližší době sem dám nějakej video/foto report, toho co máme.

Tak to bude asi všechno a snad v nejbližší době tu něco objevíte.

P.S. Ještě jedna taková nepodstatná věc se stala, ale musím jí zmínit. Stáhnul jsem si snapchat i přes to jak jsem tu aplikaci nenáviděl, nechápal a kroutil hlavou nad těmi, co to používali. Hihi. Takže si mě když tak přidejte ať je větší sranda. Nick: chuanito_nohal

TAGS
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

Rudolf Nohal
Kolín, Česká Republika

Smekám, mé ctěné jméno je Rudolf, je mi 22 let a tohle je můj svět. Tento web bude sloužit jako moje osobní stránka a jako blog. Více se o mě dozvíte

Like na stránku
Error: Embedded data could not be displayed.
Twitter